Перейти к основному содержанию
Вінницьке вище професійне училище сфери послуг Вінницьке вище професійне училище сфери послуг

Інформація щодо COVID-19

На Вінниччині по номеру екстреної меддопомоги 103 діятиме цілодобова "гаряча лінія" для населення. Її завдання інформувати жителів області щодо отримання медичної допомоги у разі появи симптомів, схожих на коронавірус COVID-19. У Вінниці також доступна телефона лінія "Цілодобової варти" 15-60.

Про це повідомляють у Вінницькій обласній державній адміністрації.

12 березня про створення "гарячої лінії" розповів Голова обласної державної адміністрації Владислав Скальський на брифінгу для представників ЗМІ регіону.

Як повідомив міський голова Вінниці Сергій Моргунов, жителі обласного центру можуть також звертатись за телефоном "Цілодобової варти" 15-60. За ним можна отримати фахову консультацію медика щодо коронавірусу з 9 до 18 години. 

Звертаюсь до усіх, хто впродовж останніх двох тижнів перебував у місцях поширення COVID-19, обов’язково повідомляти про це, інформувати про стан свого здоров’я. За наявності симптомів ГРВІ, необхідно залишатися вдома, уникати контактів з іншими людьми та викликати сімейного лікаря додому. А в разі його відсутності – телефонувати на 15-60. Такий алгоритм дій необхідний, щоб стримати поширення коронавірусу.

Він також зазначив, що на "лінію" радять телефонувати всім, хто перебував у країнах із зареєстрованими випадками COViD-19 у разі погіршення самопочуття, навіть, якщо під час перетину кордону проблем зі здоров’ям не було виявлено.

Телефон цілодобової гарячої лінії: 103