Перейти к основному содержанию
Вінницьке вище професійне училище сфери послуг Вінницьке вище професійне училище сфери послуг

WorldSkills Ukraine-2020

Упродовж двох тижнів  жовтня понад 90 фіналістів Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності беруть участь  у наймасштабніших змаганнях з робітничих професій, що проводяться для учнів, студентів та молодих працівників WorldSkills Ukraine-2020.

 Вперше конкурс WorldSkills Ukraine було проведено в 2016 році. З того часу, він став невід’ємною частиною української системи освіти та молодіжного життя.  Для України це дуже важливо, адже Worldskills допомагає не тільки впровадженню кращих міжнародних практик у навчання та державно-приватне партнерство, а й сприяє підвищенню профорієнтації молоді, престижності робітничих професій та професійної освіти.

Цьогорічні змагання послідовно проходять на 5 локаціях країни у 9 компетенціях.

8 жовтня боролися за першість учасники компетенції  «Перукарське мистецтво» . Представники з 14 міст  України змагалися в місті Київ на базі Арт Академії сучасного мистецтва ім. Сальвадора Далі.  

Вінницю представляв переможець обласного туру змагань Бойко Дмитро, випускник ДПТНЗ «Вінницького вищого професійного училища сфери послуг», майстер виробничого навчання Козак Олена Олександрівна.

Робота виконана .

Чекаємо на визначення та нагородження переможців!