Перейти к основному содержанию
Вінницьке вище професійне училище сфери послуг Вінницьке вище професійне училище сфери послуг

Скринька довіри

ДПТНЗ "Вінницьке ВПУСП" забезпечує прийом та розгляд повідомлень від осіб, які повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції».

   Будь-яка особа, за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, має право повідомити про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» в ДПТНЗ "Вінницьке ВПУСП". Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави відповідно до чинного законодавства.

   До відома: повідомлення про корупцію мають містити одну або декілька ознак порушення посадовими особами та працівниками училища вимог Закону «Про запобігання корупції», зокрема порушення обмежень щодо:

  • одержання неправомірної вигоди (ст. 22 Закону);
  • одержання подарунків (ст. 23 Закону);
  • запобігання та врегулювання конфлікту інтересів (ст.28 Закону);
  • недотримання актів законодавства з питань етичної поведінки;
  • порушення вимог фінансового контролю (ст. 45-4651-1-52 Закону) та ін.

   Згідно зі статтею 53 Закону України « Про запобігання корупції» розгляду підлягають повідомлення про порушення вимог цього Закону, здійснені працівником без зазначення авторства (анонімно). Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягає розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

   Інші письмові звернення без зазначення місця проживання, не підписані автором (авторами), а також такі, з яких неможливо встановити авторство, відповідно до частини першої статті 8 Закону України «Про звернення громадян» визнаються анонімними і розгляду не підлягають.

   Надана інформація використовуватиметься як джерело для прийняття рішення щодо необхідності належного реагування відповідно до вимог Закону.

    Повідомити про корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення на електронну пошту: [email protected]