Перейти к основному содержанию
Вінницьке вище професійне училище сфери послуг Вінницьке вище професійне училище сфери послуг

Математичні розваги

У рамках тижня природничо-математичних дисциплін 28-29 квітня викладачами математики Куленко Т.В., Присяжнюк Н.В. та Барнашовою Г.В. було проведено навчально-пізнавальну онлайн-гру «Математичний потяг». Гра містила кілька різних логічних завдань та створена для того, щоб вкотре переконатися, що математика може бути цікавою та веселою. Здобувачі освіти показали свої знання з математики, працюючи в онлайн-застосунках  Jigsawplanet, Padlet, Jamboard.
У онлайн грі брали участь учні таких груп: ОПЗ-20-20, ПМ-10-20, ПМ-28-21, ПМ-29-21, ПМ-08-20, МРА-19-21.
За результатами виконання завдань маємо такі результати:
І місце:
Гнатюк Андрій – ОПЗ-20-20;
Довбуш Ілля  –  ОПЗ-20-20;
Ратушняк Максим – ОПЗ-20-20;
Шваб Олександра – ОПЗ-20-20;
ІІ місце:
Маріхович Дарина –ПМ-08-20;
Чайка Анастасія – ПМ-29-21;
Патюк Анна – ПМ-10-20;
Розгонюк Ольга – ПМ-10-20;
ІІІ місце:
Вигрівач Валерія – ПМ-28-21;
Орлов Влад – ОПЗ-20-20;
Циба Павло – МРА-19-21.
Цього ж дня викладачем Куленко Т.В. була проведена інтерактивна онлайн-гра з математики «Розмалюй писанку». Здобувачі освіти, розв’язуючи математичні задачі, за правильну відповідь отримували віртуальні «кольори» для розпису  геометричної писанки.  Також вони змогли ознайомитися з середовищем GeoGebra і спробували намалювати графік функції, який за формою нагадує яйце. Гра допомогла вдосконалити знання зі стереометрії та показати красу математики в просторі та на площині.   
Найкраще впоралися із завданнями Гнатюк Андрій, Довбуш Ілля, Ратушняк Максим, Шваб Олександра – здобувачі освіти групи ОПЗ-20-20. 
Обіцяємо, що подарунки за найкращі результати всі призери отримають, як тільки запанує мир на нашій рідній землі!
Усім здобувачам освіти викладачі математики висловлюють вдячність за участь у проведених  змаганнях та бажають миру, добра і любові!